Szukasz rozwiązania, które pomoże ci wprowadzić nowy pozytywny nawyk, a przy okazji zatroszczyć się o środowisko? Odpowiedź jest prosta – butelka wielokrotnego użytku! Poznaj ją lepiej i już dziś podejmij decyzję.

Butelka z filtrem została zaprojektowana dla osób, które prowadzą aktywny styl życia, uprawiają sport, a przy okazji wiedzą jak istotną funkcję pełni regularne nawadnianie organizmu. Należysz do tej grupy, a może dopiero planujesz zmienić przyzwyczajenia i wprowadzić nową jakość do swojego życia? Niezależnie od odpowiedzi butelka z filtrem jest rozwiązaniem dla ciebie. Dlaczego? Ponieważ jest lekka, poręczna i wyjątkowo trwała, dzięki temu nawet nie poczujesz, że masz ją przy sobie. Każda butelka na wodę wyposażona jest w filtr węglowy (100% naturalne medium filtrujące, powstałe z łupin orzecha kokosowego), który przede wszystkim niweluje zabarwienie oraz nieprzyjemny zapach i smak chloru z wody kranowej, pozostawia niezmienioną ilość minerałów w niej występujących (głównie magnez oraz wapń), a przy okazji podnosi pH wody kranowej (alkaliczna woda pomoże ci w walce z zakwaszeniem organizmu). Niezwykła skuteczność butelki filtrującej została „uzupełniona” ciekawym designem (ergonomiczny kształt, wiele kolorów do wyboru), dzięki temu szybko stanie się nieodzownym elementem każdego wyjścia.

Co zyskasz, sięgając po butelkę na wodę?

– będziesz EKO (ograniczysz zużycie jednorazowych opakowań, w których często sprzedawana jest butelkowana woda ze sklepu)

– zaoszczędzisz pieniądze (uwolnisz się od kupowania butelkowanej wody ze sklepu)

– wyrobisz w sobie nowy pozytywny nawyk (zadbasz o regularne nawodnienie swojego organizmu)

– zapewnisz sobie komfortowe rozwiązanie (przefiltrowaną wodę kranową będziesz miał zawsze pod ręką)

Gdzie przyda ci się butelka filtrująca?

– w domu

– w pracy

– w szkole

– na uczelni

– na treningu

– na spacerze

– podczas wyjazdów

– podczas aktywności

Butelka wielokrotnego użytku – którą wybrać?

Pragniesz już dziś wprowadzić nowy pozytywny nawyk do swojego życia, ale nie wiesz, po którą butelkę na wodę sięgnąć? Postaw na butelkę z filtrem od polskiej marki Dafi. Dlaczego warto? Ponieważ butelka filtrująca Soft od Dafi jest wolna od szkodliwego Bisfenolu A, ponadto została dopuszczona do kontaktu z wodą na podstawie odpowiednich atestów. Chcesz dowiedzieć się więcej? Do dzieła!

– jest lekka, trwała i poręczna

– posiada wygodny sportowy korek

– została wyprodukowana w Polsce

– jest wielokrotnego użytku

– posiada filtr węglowy o skuteczności potwierdzonej laboratoryjnie

– jeden filtr może zastąpić aż 300 butelek 0,5 l ze sklepu

Chcesz coś zmienić tu i teraz? Butelka na wodę jest dostępna na sklep.dafi.pl/butelka-filtrujaca. Wejdź na stronę polskiej marki, wybierz model dla siebie, kup i korzystaj!