Utrzymanie smukłej, zdrowo wyglądającej sylwetki to w obecnych czasach nie tylko moda, ale przede wszystkim konieczność. Dbałość o zdrowie, bycie Slim & Fit dla wielu stało się celem, do którego dążą podczas codziennych ćwiczeń fizycznych. Czy masaż tajski może pomóc w tym zadaniu?

Aktywność fizyczna i masaż dają zachwycające efekty!

Jogging oraz ćwiczenia na siłowni pod okiem wykwalifikowanego trenera personalnego, przy odrobinie silnej woli i jasno określonym celu, dają efekty w postaci szczupłej sylwetki i dobrego samopoczucia. Osoby chcące zachować dobrą kondycję fizyczną podpierają się suplementami diety, w tym odżywkami i witaminami, jednak coraz częściej decydują się na manualne metody poprawiające wygląd ciała i wpływające na kondycję duszy.

Tajski masaż jest doskonałym narzędziem służącym poprawie stanu fizycznego i psychicznego organizmu. Wpływa on bezpośrednio na nasz stan zdrowia, wzmacniając ciało, ożywiając je i witalizując.

Masaż tajski jest metodą znaną od przeszło 2500 lat, łączącą tradycyjne techniki chińskie, tajskie oraz indyjskie. Chociaż w Europie znany jest od niedawna, posiada już grono zwolenników wykorzystujących jego dobroczynne właściwości. Odstresowuje organizm i skutecznie uśmierza ból, a przy tym kształtuje sylwetkę.

Tajski masaż jest połączeniem najlepszych elementów zaczerpniętych z orientalnych technik relaksacyjno-leczniczych, a dodane do niego współczesne metody relaksacyjne oraz wyszczuplające tworzą z niego doskonałe narzędzie budujące zdrową kondycję fizyczno-psychiczną współczesnego człowieka. Co więcej: może być on stosowany przez osoby w różnym wieku i o zróżnicowanej sprawności – każdorazowo bowiem jego elementy dostosowywane są do indywidualnych możliwości osoby masowanej.

Tajski masaż odchudzający – poczuj jego moc!

Utrzymanie dobrej kondycji fizycznej oraz zachowanie optymalnej wagi ciała jest koniecznością dla osób dbających o zdrowie. Narzędziem, które pozwoli na uzyskanie założonego celu, jest tajski masaż odchudzający. Zabieg ten łączy w sobie kilka technik znanych w masażu tajskim.

Jego zadaniem, z którym radzi sobie doskonale, jest przyspieszenie przemiany materii oraz skuteczne oczyszczenie organizmu z toksyn. Masaż ten również intensywnie spala tkankę tłuszczową osoby poddającej się jego dobroczynnemu działaniu.

Podczas zabiegu masażystka stosuje technikę, która rozbija podskórnie tłuszcz i doprowadza do jego usunięcia z organizmu. Ponadto pobudza mięśnie do zintensyfikowanego działania, dzięki czemu spalane są dodatkowe kalorie.

Technika ta polecana jest zwłaszcza osobom żyjącym aktywnie, uprawiającym sport lub tym, które chcą zredukować masę ciała i pozbyć się tłuszczu zalegającego w tkance podskórnej. Jest on również odpowiedni dla osób, które nie uprawiają sportu na co dzień, a jedynie chcą poprawić wygląd swojej sylwetki – wysmuklić ją i wyrzeźbić. Masaż wykonuje się, używając kremu rozgrzewającego, dzięki któremu skóra staje się odpowiednio ukrwiona.

Tajski masaż odchudzający to skuteczne narzędzie, za pośrednictwem którego pobudzona zostaje przemiana materii. Technika ta rozbija tkankę tłuszczową i usuwa ją z organizmu. Ponadto likwiduje nadmiar limfy i wody, oczyszcza ciało z zalegających toksyn i ujędrnia je. Widocznie odmładza masowaną skórę. Tego typu wspomagające odchudzanie zabiegi wykonują – między innymi – salony Tajskie Spa w Warszawie, http://www.tajskiespa.pl/