Podkłady BB pojawiły się na rynku kosmetycznym stosunkowo niedawno. Oferta podkładu BB firmy Garnier przyciąga wielokrotnością zastosowań, niewygórowaną ceną i zadowalającym efektem działania. W czym produkty BB różnią się od standardowych kosmetyków do twarzy i dlaczego warto się na nie zdecydować?

BB, czyli Beauty Balm

Nazwa produktów BB wzięła się od połączenia dwóch słów – beauty i balm. Faktycznie podkład tego rodzaju działa jak balsam – odżywia skórę, dogłębnie ją nawilża i chroni przed promieniowaniem UV. Dodatkowo jednak ma kompleksowe właściwości upiększające; podkład BB wykazuje działanie korygujące, wyrównujące koloryt cery, rozświetlające i wygładzające. Upiększający balsam nosi w sobie cechy kilku kosmetyków, będącymi obowiązkowymi elementami w każdej kobiecej kosmetyczce.

Wyjątkowość podkładu BB

Niewątpliwie wyjątkowość podkładu BB tkwi w jego zwielokrotnionym zastosowaniu. Dzięki kompleksowemu działaniu kosmetykiem BB możemy zastąpić podkład, bazę, krem, filtr, korektor czy puder. Dzięki działaniu na różnych polach otrzymujemy zadowalający efekt pielęgnacyjny w postaci elastycznej, nawilżonej skóry o odświeżonym, wypoczętym i gładkim wyglądzie w połączeniu z wyrównanym kolorytem i idealnie skorygowanymi niedoskonałościami. Właśnie dlatego kosmetyk to dobry wybór zarówno dla posiadaczek cery suchej i wrażliwej, jak i normalnej, mieszanej i tłustej – lekka formuła kosmetyku bowiem nie zapycha, nie tworzy efektu maski i idealnie się rozprowadza. Dzięki swojej wielofunkcyjności i zadowalającym rezultatom użytkowania podkład BB zyskuje coraz większą popularność i rzeszę użytkowniczek. Kosmetyk zaleca się do samodzielnego stosowania, bez korzystania dodatkowo z pudru czy korektora. Wystarczy tylko delikatnie wklepać lub użyć gąbeczki do rozprowadzania podkładu.

Podkłady BB – dla kogo są przeznaczone?

Niewątpliwie zaletą podkładów BB jest to, że z powodzeniem można stosować je do każdego rodzaju skóry. Firma Garnier ma w swojej ofercie produkty BB przeznaczone dla konkretnych rodzajów cery – normalnej, tłustej i mieszanej i wrażliwej, dla skóry o różnych odcieniach skóry – bardzo jasnej, jasnej i śniadej. Dzięki temu wybór podkładu BB jest łatwiejszy i precyzyjniejszy, a zakup będzie odpowiednio dobrany do naszych indywidualnych preferencji. Dlatego jeżeli zmagasz się z różnymi niedoskonałościami cery – suchością, niedoskonałościami czy widocznymi porami – podkład BB może być dla Ciebie idealną alternatywą przy podkładach, korektorach czy pudrach.

Dodatkowe atuty podkładu BB

Przy kompleksowym działaniu i bogatej ofercie wyboru rodzaju podkładu BB firmy Garnier dodatkowo warto wspomnieć o konkurencyjnej cenie produktu. Niewielki koszt kosmetyku w porównaniu z kosmetykami do makijażu to duża oszczędność, dzięki której dodatkowo zastępujemy inne produkty do make-up’u. Dodatkowo delikatne wklepywanie podkładu daje efekt subtelnego krycia i świeżej, wypoczętej cery. W składzie podkładu znajdują się wiele drogocennych składników w tym substancje mineralne, które minimalizują ryzyko wystąpienia wszelkich reakcji alergicznych, nawet przy najbardziej wrażliwej i kapryśnej cerze. Podkład BB jest idealnym rozwiązaniem na lato, dzięki swojemu odświeżającemu i pielęgnacyjnemu działaniu w połączeniu z faktorem UV. Lekka formuła i szybka aplikacja to charakterystyczne cechy produktu BB, dla którego warto dodać produkt do swojego zestawu kosmetyków do pielęgnacji twarzy.