Jeśli jesteś fanem fitnessu, mamy dla Ciebie wyjątkowe wydarzenie. W dniach 16 – 17 kwietnia 2016 na terenie Białegostoku odbędą się Mistrzostwa Polski Fitness. To nie wszystko, ponieważ uczestniczyć będziemy w Grand Prix Polski w Fit Model, zaś zawody są eliminacjami do Mistrzostw Europy IFBB.

Mistrzostwa Polski Fitness odbędą się Hali Lodowiskowej na ul. 11 Listopada 28 o godzinie 11. Zobaczyć będziemy mogli między innymi:

  • Fitness kobiet i mężczyzn
  • Bikini fitness
  • Fitness atletyczny kobiet i mężczyzn

Osoby, które chciały wystartować jako zawodnicy, mogli dokonać zgłoszenia do dnia 8 kwietnia 2016. Weryfikacja odbywa się dzisiaj, czyli w dniu 15 kwietnia. Nagrodami są dyplomy, medale oraz puchary. Mistrzostwa Polski Fitness to wyjątkowe wydarzenie, w którym warto wziąć udział.

Zgłoszeni zawodnicy i zawodniczki to:

Bikini fitness kobiet do 160 cm

1 Adrianna Kaczmarek TKKF Winogrady Poznań
2 Agata Leśniewska Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych Gdynia
3 Agnieszka Rydzyńska KPSKiF Violetta Bydgoszcz
4 Agnieszka Szmurło KS Flex Sokołów Podlaski
5 Agnieszka Zembron-Chudzicka UKS Pover Kuźnik Chorzów
6 Aleksandra Kołodziejczyk Aesthetic Lublin
7 Aleksandra Hurmanska Infiniti Kędzierzyn Koźle
8 Anita Weglarz KS Sandow Śrem
9 Anna Kapusta KS Olimp Zabrze
10 Ilona Rybarczyk KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
11 Joanna Kulik KS Olimp Zabrze
12 Katarzyna Strzelczyk TKKF Winogrady Poznań
13 Katarzyna Malarek-Penkala KS Olimp Zabrze
14 Małgorzata Flis UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
15 Monika Bodalska KS Olimp Zabrze
16 Patrycja Winiarska UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
17 Paulina Nowak KS Olimp Zabrze
18 Renata Jędrzejewska UKS Sandow Legionowo
19 Sylwia Sobota KS Olimp Zabrze
20 Weronika Jedlińska KS Tytan Ostrołęka

Bikini fitness kobiet do 163 cm

1 Adrianna Boguszewska UKS Sandow Legionowo
2 Agnieszka Cieciora KS Michael Warszawa
3 Agnieszka Glenszczyk KS Olimp Zabrze
4 Aleksandra Maciejczyk KS Olimp Zabrze
5 Anna Błaszak UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
6 Beata Chlebowicz-Knitter KPSKiF Violetta Bydgoszcz
7 Dorota Kubiak KS Sandow Śrem
8 Edyta Tamilewska KPSKiF Violetta Bydgoszcz
9 Joanna Sulej KS Sandow Śrem
10 Julia Fusiecka KS Paco Lublin
11 Kalina Przewoźna Infiniti Kędzierzyn Koźle
12 Katarzyna Maranda UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
13 Klaudia Mierzwińska KS Paco Lublin
14 Magdalena Suwińska MTKKF Lidzbark Warmiński
15 Marta Pietrzak KS Olimp Zabrze
16 Monika Grzebieluch KS Olimp Zabrze
17 Paulina Bernatek- Brzózka UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
18 Paulina Rzeczkowska Aesthetic Lublin
19 Wiesława Olkowska KS Sandow Śrem

Bikini fitness kobiet do 166 cm

1 Dominika Plak KS Body Line Group Łódź
2 Justyna Cichecka KS Paco Lublin
3 Karolina Lazarek Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych Gdynia
4 Katarzyna Maliszewska UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
5 Magdalena Domańska KPSKiF Violetta Bydgoszcz
6 Magdalena Wiktorowicz Aesthetic Lublin
7 Marta Klinkosz KPSKiF Violetta Bydgoszcz
8 Wiktoria Rybakiewicz KS Paco Lublin

Bikini fitness kobiet do 169 cm

1 Adriana Tymków KS Olimp Zabrze
2 Agnieszka Chmielewska ISSIiP Tarnobrzeg
3 Alicja Kaja Piorunowska Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych Gdynia
4 Anna Dolata KPSKiF Violetta Bydgoszcz
5 Anna Karcz TKKF Azory Kraków
6 Dominika Banaszkiewicz UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
7 Izabela Trzcionkowska KS Olimp Zabrze
8 Jagoda Częstochowska KPSKiF Violetta Bydgoszcz
9 Karolina Urban KS Paco Lublin
10 Katarzyna Pawlik Wybierz…
11 Katarzyna Smyczyk KS Olimp Zabrze
12 Magdalena Omarska UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
13 Marta Krysztofiak KS Sandow Śrem
14 Marta Banasik Wybierz…
15 Marta Friedman KS Paco Lublin
16 Marta Mila UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
17 Monika Biedka KS Olimp Zabrze
18 Natalia Damek KPSKiF Violetta Bydgoszcz
19 Paula Lewczuk UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski

Bikini fitness kobiet powyżej 169 cm

1 Agata Szyszka KPSKiF Violetta Bydgoszcz
2 Agnieszka Karczewska KS Paco Lublin
3 Agnieszka Kwit Aesthetic Lublin
4 Aleksandra Wilczek-Musielak KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
5 Emilia Karczewska KPSKiF Violetta Bydgoszcz
6 Ewa Kukiel KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
7 Ewelina Żabicka TKKF Heros Ustka
8 Joanna Nejman KS Olimp Zabrze
9 Karina Milewska TKKF Winogrady Poznań
10 Karolina Sitkowska KS Olimp Zabrze
11 Monika Jelinowska KPSKiF Violetta Bydgoszcz
12 Monika Urbaniak KS Paco Lublin
13 Natalia Ginter KS Olimp Zabrze
14 Svitlana Nymyrovska KS Olimp Zabrze
15 Urszula Kravanja KS Sandow Śrem

Fit model kobiet – open

1 Agnieszka Andrzejewska KS Sandow Śrem
2 Małgorzata Gałkowska KPSKiF Violetta Bydgoszcz
3 Monika Wyszomierska KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
4 Patrycja Kołacz KS Olimp Zabrze
5 Simona Piwowarczyk KS Olimp Zabrze

Fit model mężczyzn – open

1 Łukasz Koper KS Michael Warszawa
2 Piotr Zieliński KS Paco Lublin
3 Rafał Strzelec UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
4 Tomasz Czubkowski KS Tytan Ostrołęka
5 Vladyslav Holovatyuk KS Tytan Ostrołęka

Fitness atletyczne kobiet – open

1 Agnieszka Podsiadła UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
2 Agnieszka Sokół-Witkowska KS Olimp Zabrze
3 Katarzyna Wydra KPSKiF Violetta Bydgoszcz
4 Małgorzata Malikowska-Pikula KS Tytan Ostrołęka
5 Sylwia Szreter KS Olimp Zabrze

Fitness kobiet – open

1 Aleksandra Kępa UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
2 Marta Sawiniec UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
3 Natalia Wierzbińska UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski

Fitness mężczyzn – open

1 Bartłomiej Byjoś UKS Spartanie Sanok
2 Dariusz Zieliński UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
3 Dominik Jewiak UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
4 Kamil Gigoń KS Olimp Zabrze
5 Sebastian Kondys MTKKF Lidzbark Warmiński

Fitness plażowe mężczyzn do 174 cm

1 Adam Chrząszcz KS Paco Lublin
2 Andrzej Rzeżutka Aesthetic Lublin
3 Artur Ciemior KPSKiF Violetta Bydgoszcz
4 Daniel Myszkowski UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
5 Dawid Łata KS Sandow Śrem
6 Igor Smith KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
7 Jakub Smolec KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
8 Jarosław Chyłek Infiniti Kędzierzyn Koźle
9 Kamil Anuszkiewicz UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
10 Kamil Gregorczyk KS Olimp Zabrze
11 Krzysztof Lalak Aesthetic Lublin
12 Marcin Zganiacz KS Olimp Zabrze
13 Mateusz Litka KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
14 Mikołaj Żelichowski UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
15 Patryk Walczuk KS Start Strzegom
16 Piotr Górski TKKF Heros Ustka
17 Piotr Majchrowicz KPSKiF Violetta Bydgoszcz
18 Piotr Tymosiak UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
19 Rafał Zabawa KPSKiF Violetta Bydgoszcz
20 Szymon Gos Wybierz…
21 Tomasz Kuchowicz KPSKiF Violetta Bydgoszcz
22 Wojciech Mirecki KS Paco Lublin

Fitness plażowe mężczyzn do 178 cm

1 Adam Plumbaum TKKF Heros Ustka
2 Bartłomiej Miśkiewicz KS Olimp Zabrze
3 Dariusz Wroński Aesthetic Lublin
4 Filip Dziedzic KS Olimp Zabrze
5 Hubert Staniszewski KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
6 Jarosław Wyka KS Body Line Group Łódź
7 Krzysztof Dembinski SSKiR Sopot
8 Krzysztof Korczak KS Paco Lublin
9 Marcin Grzeszczuk KS Olimp Zabrze
10 Mariusz Janecki KS Olimp Zabrze
11 Mateusz Stempczyński KS Olimp Zabrze
12 Michał Biernat KS Xtreme Fitness Dąbrowa Tarnowska
13 Michał Bogucki KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
14 Michał Gliszczyński KS Paco Lublin
15 Oskar Tchorzewski KS Michael Warszawa
16 Piotr Piotrowski UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
17 Piotr Zieliński KS Paco Lublin
18 Rafał Rużyło KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
19 Tomasz Korzeniowski KS Olimp Zabrze

Fitness plażowe mężczyzn do 182 cm

1 Bartłomiej Szymalski KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
2 Jarosław Gumkowski KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
3 Kamil Kulej Infiniti Kędzierzyn Koźle
4 Karol Golan KS Olimp Zabrze
5 Karol Kyrc UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
6 Konrad Jachimowicz UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
7 Łukasz Majkut KS Olimp Zabrze
8 Marcin Kurpiel TKKF Azory Kraków
9 Mateusz Duda KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
10 Mateusz Wirkus Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych Gdynia
11 Michał Pszona KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
12 Radosław Dobek KS Michael Warszawa
13 Sebastian Nosal UKS Sandow Legionowo
14 Vladyslav Holovatyuk KS Tytan Ostrołęka
15 Wojciech Wasilewski KPSKiF Violetta Bydgoszcz

Fitness plażowe mężczyzn powyżej 182 cm

1 Adrian Kurkowski UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
2 Arkadiusz Tańcula KS Olimp Zabrze
3 Bartłomiej Barański Infiniti Kędzierzyn Koźle
4 Bartłomiej Majewski KS Body Line Group Łódź
5 Bartłomiej Sobolewski KS Sandow Śrem
6 Damian Kokowicz KS Paco Lublin
7 Damian Michalski KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
8 Grzegorz Mizera UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
9 Jakub Kos KS Olimp Zabrze
10 Jean-Yves Ekwa KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
11 Kacper Duc KS Paco Lublin
12 Krystian Kołodziejczak KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
13 Krystian Kurowski KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
14 Mateusz Sikora UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
15 Michał Aumiler KS Paco Lublin
16 Mikołaj Tomalski KS Olimp Zabrze
17 Paweł Młynarczyk KS Paco Lublin
18 Piotr Urbaniak KS Paco Lublin
19 Przemysław Skwarczek TKKF Azory Kraków
20 Rafael Malinowski KS Michael Warszawa
21 Tomasz Politowski KS Michael Warszawa
22 Tomasz Sadlak Aesthetic Lublin

Fitness sylwetkowe kobiet do 158 cm

1 Agnieszka Wójcik LKS Pomorzanin Nowogard
2 Joanna Giers KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
3 Joanna Wodecka LKS Pomorzanin Nowogard
4 Katarzyna Bieniek KS Body Line Group Łódź
5 Katarzyna Szczepuch KS Paco Lublin
6 Sylwia Taczała KS Olimp Zabrze

Fitness sylwetkowe kobiet do 163 cm

1 Aneta Heluszka Infiniti Kędzierzyn Koźle
2 Anita Piątek KS Olimp Zabrze
3 Anna Angelloni-Wójcik KS Paco Lublin
4 Anna Sajnóg WCA Warszawa
5 Hanna Heldt KS Paco Lublin
6 Karolina Mieszała KPSKiF Violetta Bydgoszcz
7 Klaudia Szczęsna KS Olimp Zabrze
8 Małgorzata Krawczyk KS Paco Lublin
9 Monika Nadolna UKS Centrum Kulturystyczne Genetic Ostrołęka
10 Natalia Goc LKS Pomorzanin Nowogard
11 Sylwia Widz KS Paco Lublin

Fitness sylwetkowe kobiet do 168 cm

1 Anna Nawrot KS Sandow Śrem
2 Iga Pawlicka KS Olimp Zabrze
3 Małgorzata Jodelka KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
4 Małgorzata Piwko KS Olimp Zabrze
5 Marlena Kordzińska KPSKiF Violetta Bydgoszcz
6 Michalina Gładysz UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
7 Natalia Kordus UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski

Fitness sylwetkowe kobiet powyżej 168 cm

1 Agnieszka Poborca Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych Gdynia
2 Agnieszka Solarz TKKF Azory Kraków
3 Beata Jedlińska KS Flex Sokołów Podlaski
4 Joanna Ganske KPSKiF Violetta Bydgoszcz
5 Małgorzata Mackiewicz Infiniti Kędzierzyn Koźle
6 Sonia Świetlik KS Paco Lublin

Superfitness plażowe mężczyzn – open

1 Bartłomiej Kuczer KS Paco Lublin
2 Daniel Myszkowski UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
3 Dawid Dudziński KPSKiF Violetta Bydgoszcz
4 Filip Dziedzic KS Olimp Zabrze
5 Łukasz Strzelecki UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
6 Mateusz Sowa KS Olimp Zabrze
7 Piotr Danielski KS Michael Warszawa
8 Robert Głuch KPSKiF Violetta Bydgoszcz
9 Tobiasz Rusek UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
10 Vladyslav Holovatyuk KS Tytan Ostrołęka

Lista zawodników i zawodniczek pochodzi ze strony Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego (link).